Teva
Participant
    Post count: 8872

    Kako ono umrije Ragib. Sjecam ga se prva kuca do Komunalnog a babi mu bilo ime Ibro i
    bio dobar ahbab sa mojim babom…
    Jednom cu i koju ribarsku anegdotu njegovu…;)