Teva napisao:
Prvo kontam negdje sa planine al po obuci bi prije reko iz studentskih dana…;)
Moj Teva, ovo ti je nas studentski dom kod nase rahmetli Esme Smake u Sumbul cesmi broj 5.
Tu se izredalo mnogo Rogaticke raje. Tesko je i nabrojati. Eminagic Meho je bio prvi Rogaticanin a ja sam odmah iza njega, a onda redom ni sam ne znam koliko. Jedno cu pokusati da nas nabrojim.:)