Evo dvije stare slike. Prva je malo maglovita ali mogu se prepoznati neki likovi. Slika je sa jedne proslave iz Sjemeca.
Druga slika je daleko jasnija i na njoj se mogu prepoznati stari Rogaticani. Vecina sa slike su rahmetlije. Nadam se da vam nece biti tesko prepoznate one koje ste ranije poznavali.

