Hvala ti Nerma na lijepom tekstu o nasoj a.r Mujesiri.Trebali bi da se ukljucimo koliko -toliko da se pomogne,jer ljudima ce lakse biti da zive i bore se sa svakidasnjicom kada znaju da neko misli na njih i da njihov roditelj moze da pociva u blagostanju kada zna da neko pomaze njenim najblizim.Draga Mujesira neka ti ALLAH da lijepi dzenet.Amin EL FATIHA.