Teva
Participant
    Post count: 8872

    Nije sto su ova dvojica burazera iz Gracanice, tacnije iz Vrbanja, ali je stvarno malo ovakvih ljudi.
    Bilo prije agresije, tako u toku a i sad poslije.
    Sad kad sam napomenut bice jedna prica, ako Bog da…

    P.S. Hadzija hvala ti na ovim slikama.