Nije sto su ova dvojica burazera iz Gracanice, tacnije iz Vrbanja, ali je stvarno malo ovakvih ljudi. Bilo prije agresije, tako u toku a i sad poslije. Sad kad sam napomenut bice jedna prica, ako Bog da…
P.S. Hadzija hvala ti na ovim slikama.