Nas Rogaticanin Enes Ajnadzic je pravio festu 26 marta 2011 povodom svog 50-og rodjendana i 25-e godisnjice otkako su on i njegova Jasna skupa. Ja i moja Esma smo imali cast da prisustvujemo ovoj fantasticnoj festi.
Enese i Jasna hvala vam bas smo se proveli pravo…
video i foto:
http://animoto.com/play/DWUYvfC1QYCXBhFfVfXF2w?utm_content=main_link
Enes, njegova Jasna, moja Esma i ja
:)