Sumeja
Participant
    Post count: 19

    Sa malim zakasnjenjem od dva dana mom drugaru Sahahudinu, Sashi cestimam 7-i rodjendan,
    i cmoka.:kiss:
    Cestitaju mu i moje braca, mama i babo.:)

    P.S. I da nam puno riba nafatas…