May 29, 2011 at 7:35 pm
Post count: 2088
Mi na drugoj strani nismo imali pojma sta se tamo desava.Rekli su nam da polahko krenemo,misleci da ce nas kao i ostale zarobljenike odvesti u srednjoskolski centar,krenuli smo u koloni jedan po jedan.Skrenuli smo kod kuce Busatlije Taiba i posli pored kuce Sefika Kazica prema vatrogasnom domu.Prolaze pored nas,i tiho nam govore kao da neko spava….dobar dan…dobar dan…Prepoznadoh njih par,kao sto je i Rajak Milosa stariji sin Rasa,i njih par iz Zaganovica.Isli smo do kuce od rahmetli Neziragince i tu nam rekose stanite,sto za neke od nas su i bili zadnji koraci…Twin Peaks