Anonymous
    Post count: 2088

    Kada su cetnici dosli do Nusretove kuce i poceli razvaljivati vrata,kao i na svakoj drugoj kuci,desio se trenutak koji je rijesio sve,nazalost kobno.Jedan cetnik podje prema kuci Stojana Nerica,a drugi mu rece,nemoj tamo,tamo nema nikoga,sto je automatski i nama mozda svima i znacilo da se spasimo,i u slijedecoj noci se izvuci,pa kako nam Bog dadne,preko Ljuna.E da je tako Bogdom bilo.Medjutim Nusret je otvorio prozor i rece,nemojte mi kucu zapaliti.I to je bilo to.Nastao je opci kaos.Poceli su vikati i lupajuci nogama i kundacima pusaka u vrata,koji su nasi njima odmah otvorili.Nisam bio direktno kod vrata,pa nisam vidio nista,ali sam cuo veliku galamu,ocekivajuci u tom trenutku da one koji otvore vrata,ce odmah pobiti,jer je bilo samo pitanje sekunde kada ce oni poceti pucati…Twin Peaks