U Holandiji je podignuta optuznica protiv komandanta Holanskog bataljona UN u Srebrenici 1995,
generala Karrremansa i njegovog zamjenika majora Frankena.
Oni se terete za genocid i ratne zlocine prilikom pada Srebrenice.
Samo da napomenem da general Karremans vec godinama zivi negdje u Spaniji, mislim,
jer je tada moro pod pritiskom i od sramote napustiti Holandiju.
Ako Bog da stici ce ih zasluzena ovozemaljska a i Bozija kazna.
I nek se sad zaljeva rakijestinom sa onim zlikovcem Mladicem, dabogda crkli obojica, odnosno svatrojica…