behar
Participant
    Post count: 514

    Ja se često namrštim
    i stanem na vrata
    pa se srdim i srdim,
    po dva po tri sata.

    Pitaju me i otac
    i tetka i mama:
    “Što si tužna Ajlice?”
    Ja ne znam ni sama.

    A kad čelo razvedrim
    to me stane truda,
    Onda pitam sama sebe:
    “Što sam bila luda”