Ja se često namrštim i stanem na vrata pa se srdim i srdim, po dva po tri sata.
Pitaju me i otac i tetka i mama: “Što si tužna Ajlice?” Ja ne znam ni sama.
A kad čelo razvedrim to me stane truda, Onda pitam sama sebe: “Što sam bila luda”