Kija
Participant
    Post count: 207

    Teva,sa uzivanjem pregledah sve prilogepo ko zna koji put.Primjetno je da si svugdje veseo na slici,dog u na slikama slikanim u nasoj carsiji tog veselja nema nostalgican si,potisten cak jako tuzan na slici”Ja u Tekiji”.Nije ni cudo,niti je tacno kad kazu -vrijeme lijeci sve rane-.