Evo saznah jutros jednu tuznu vijest
Nana Ferida o kojoj sam u dva navrata pisao na ovoj stranici je umrla..
ISAKOVIC (rodj. FERHATBEGOVIC) FERIDA
Dzenaza je bila danas u Gorazdu….
Imala je dosta operacija ali se dobro drzala i bila pod kontrolom ljekara..
Nije isla u Bosnu dugi niz godina upravo zbog zdravlja.
Prije par dana je sin i snaha nagovore nekako da ide zajedno sa njima – negdje blizu Zenice (na putu) joj pozlilo i brzo su svratili u bolnicu ali sve je bilo uzalud
A zadnji put kad sam joj navratio (prije ca. dva mjeseca) ona ce ti meni: “Ma nema veze Mustafa, kad se umre neka mene ovdje ukopaju. Zemlja, zemlja. Sto bih ja sad nekoga mucila i zahmetila da me neko vuce u Bosnu, ganja nekakve papire, sve to skupo placa. Pa je’lde Mustafa, zemlja, zemlja ….
Sudbine…
nek joj je lahka bosanska zemlja i nek joj se Allah smiluje…
Da se posjetimo feridine a.r. prica na nasoj stranici
http://www.rogatica.com/index.php?option=com_content&task=view&id=279&Itemid=44
