Dogi niz godina poznavao sam Nurku rahmetli. Nekih 20- tak godina radili smo zajedno u TPR-u, i uvijek cu se rado sjecati njegovog lika. Sjecat cu se mnogih nasih dogodovstina za vrijeme koje smo zajedno proveli u TPR-u. Nedavno smo se vidjeli u Rogatici, kahvenisali i na neke zivotne teme eglenisali. Medju prvima Nurko se vratio u Satorovice, na svoju Ravnu Drenovu.
Neka ti je vjecni rahmet iskreni druze. Molim dragog Allaha da dusu mog dragog Nurke uvede u Djenetske ljepote.
EL FATIHA.