Mustafa
Participant
    Post count: 8282

    Ostace mi u pamcenju ratna 1992 godina u Ustipraci..
    U slobodo vrijeme narocito predvece volio je prosetati.. Cesto mi je znao reci hocemo li prosetati malo.. Rado sam to prihvacao i dosta toga lijepog, dobrog i korisnog cuo od ovog velikog covjeka..

    Da mu se Allah smiluje…
    Basum sagosum porodici