March 15, 2009 at 7:58 pm
Post count: 2088
Ko poznaje umjetnika Kemu,ne treba nikakav komentar za njega.Ali zbog onih koji nisu bili u mogucnosti da se sretnu sa njim i upoznaju ono sto on radi,pokusacu samo sa par rijeci,a nadam se za uvod prestavljanje ovog samo obicnog covjeka bez hile koji marsira svojim sinama,za nas obicne smrtnike,koji ne poznajemo umjetnost,kilometrima daleko iza njega,kaskajuci nekim tempom,za njega smijesnim,ipak nas cekajuci u svom svijetu umjetnosti,gledajuci nas sa visine,koju zasluzuje….Twin Peaks