Motokros Rogatica 2010
Slike poslao Irfin Edib.:)
Da u danjasnjoj Rogatici (skoro) nista vise nije kao sto je u nekadasnjoj, Staroj Rogatici, bilo pokazuje
i to da je 6 septembar posto 19 avgust.
A gledaoca, na prste ih mozes izbrojati.
Izgleda da tamo sada zive samo oni koji su postali rogaticani od ‘ 92-e pa na ovamo i ono malo
nasih povratnika…


;)