Teva
Participant
    Post count: 8872

    Motokros Rogatica 2010

    Slike poslao Irfin Edib.:)

    Da u danjasnjoj Rogatici (skoro) nista vise nije kao sto je u nekadasnjoj, Staroj Rogatici, bilo pokazuje
    i to da je 6 septembar posto 19 avgust.
    A gledaoca, na prste ih mozes izbrojati.
    Izgleda da tamo sada zive samo oni koji su postali rogaticani od ‘ 92-e pa na ovamo i ono malo
    nasih povratnika…

    ;)