Zambi
Participant
    Post count: 898

    Drago mi je pročitati bilo kakav tekst iz svijetle istorije,o akterima borbe protiv fašizma,pogotovo o ličnostima iz moga grada koji su svojim životima izborili bolji i ljepši život,ali danas dođoše neki drugi koji te vrijednosti pokušavaju baciti pod noge,kritikujući te vrijednosti na sav glas i minimizirajući jednu herojsku i istinsku borbu za slobodu.