ponekad ovdje
Participant
    Post count: 1139

    _

    Ja sam vec jednom pisala kako sam shvatila ovu temu i odavno se nisam vise nasmijala kao ovdje, a i maloprije Keminom komentaru. Nakon svih godina tuge i nostalgije za svim lijepim sto sam imala u Rogatici, konacno sam se privikla u ovoj zemlji i ovom lijepom gradu.

    Nedavno sam iznenada bila dobro, dobro bolesna i u jednom danu sam izvrsila sve moguce pretrage i laboratorijske i rendgenske, cak me je nas kucni doktor zvao navecer u pola devet kuci da mi saopsti te nalaze, bilo je sve ok, imala sam infektivnu upalu.
    Prema tome nemam razlog da budem protiv ove zemlje, iskreno, bez da me „purak“:) opomene kao Behara, navijacu za dobar fudbal, pa ko pobijedi. Ako stvarno turska reprezentacija pobijedi zalice iskreno Nijemci, a ja sam rodjena Bosanka.

    Ako stvarno turska reprezentacija pobijedi onda ce to biti uinat svima onima koji iz petnih zila navijaju protiv nje zbog poraza nad Hrvatskom ili zbog nepravde nad ovim sto je PiTaRIsToK maloprije naveo.

    p.s. “purak” pocesto zaboravim na ove smjehuljke pa to izgleda malo ozbiljnije, evo dodacu i gore, sto ti rek`o bez sikiracije:)