Petak 18, subota 19 i nedjelja 20 mart 2011
Vikend smo proveli u Njemackoj kod nasih Catica, Munevere i Dede a u povratku smo svratili na kahvu i blic posjetu kod, opet nasih, Camdzija Sene i Dzevada.
Nemam vremena ali se moram nakaniti, kad ugrabim, da napisem jednu pricicu o ovom izvanredno provedenom vikendu sa nasim Rogaticanima.
Dragi nasi jos jednom hvala na iciramu i do sledecih druzenja, ako Bog da…
Tabla Bosnjackog dzemata u Karlsruhe, Njemacka
U dzamiji: dedo Mumin, efendija Sead te Rogaticani Dedajic Nedzad i nas Dedo Catic
U dzamiji: Dedo Ejub, ja, efendija Sead i dedo Mumin
Efendija Sead sa malim Rogaticanima Nedzadovim sinovima
Najvjerovatnije buduca dzamija Bosnjaka u Karlsruhe
Dedina basca: dedo Mumin i ja
Dedina basca: Dedo i dedo Mumin
Kod Denisa, Dedinog zeta, na sijelu: Esma, Munevera i Dedo
Kod Denisa, Dedinog zeta, na sijelu: Denis sa suprugom i mamom
Kod Denisa, Dedinog zeta, na sijelu: Denisov otac, ja i dedo Mumin
Kod Dede i Munevere kuci: dedo Mumin, Esma i Sumeja
Ja, Dedo, dedo Mumin, Esma i Munevera
Polazak nazad za Holandiju: dedo Mumin, Esma, Dedo i Sumeja
Negdje od Karlsruhe prema Frankfurtu
Naziru se zgrade Frankfurta
Negdje od Frankfurta prema Dortmundu
U Wetteru kod nasih Camdzija: Esma, dedo Mumin, ja, Sena i Dzevad
Suton nad Holandijom u daljini…
:)