Teva
Participant
    Post count: 8872

    Subota 18.02.2012
    Nedjelja 19.02.2012

    U nedjelju smo bili na Bosnjackom mevludu u dzamiji An-Nur u gradu Waalwijk.
    Fino nam bijase sa nasim narodom.
    Uvece smo isli klanjati jaciju skupa sa omladinom raznih svjetskih nacija.
    Nema slika jer su braca Arapi malo osjetljivi na to.
    Tu smo se sreli i sa nasim rogaticaninom Harisom Hodzicem i skupa smo pili caj…

    Dedo Mumin na mevludu u dzamiji An-Nur (grad Waalwijk, Holandija 19.02.2012) – 1 od 2

    Dedo Mumin na mevludu u dzamiji An-Nur (grad Waalwijk, Holandija 19.02.2012) – 2 od 2


    Dedo Mumin sa ucacima mevluda


    Nas narod na mevludu


    ?, ja i Eso


    Livanjka, efendija Senad i dedo Mumin


    Eso, dedo Mumin i Asmir ispred An-Nur dzamije


    Dedo Mumin i Haris