Subota 18.02.2012
Nedjelja 19.02.2012
U nedjelju smo bili na Bosnjackom mevludu u dzamiji An-Nur u gradu Waalwijk.
Fino nam bijase sa nasim narodom.
Uvece smo isli klanjati jaciju skupa sa omladinom raznih svjetskih nacija.
Nema slika jer su braca Arapi malo osjetljivi na to.
Tu smo se sreli i sa nasim rogaticaninom Harisom Hodzicem i skupa smo pili caj…
Dedo Mumin na mevludu u dzamiji An-Nur (grad Waalwijk, Holandija 19.02.2012) – 1 od 2
Dedo Mumin na mevludu u dzamiji An-Nur (grad Waalwijk, Holandija 19.02.2012) – 2 od 2
Dedo Mumin sa ucacima mevluda
Nas narod na mevludu
?, ja i Eso
Livanjka, efendija Senad i dedo Mumin
Eso, dedo Mumin i Asmir ispred An-Nur dzamije
Dedo Mumin i Haris