Teva
Participant
    Post count: 8872

    Ova bi trebala da je sa MOSI-a.
    Neznam, ali na poledjini ostale tri, crnobijele, pise: Novi Pazar.;)

    Kijo, poznadel ti ikoga ???

    :)