Teva
Participant
    Post count: 8872

    Za danas malo krompira i luka a sutra ribizle, maline i ostalo.;)
    Ko je reko Holandija.:woohoo:


    Tek iz zemlje.:)


    Opran za kuci ponijeti.;)


    Mladi luk i dvatri strucka persuna.:silly:

    P.S. Irfo da ti ponesem jednu vrecu mladog krompira dok taj tvoj Rogaticki ne prispije,
    a ako hoces da ponesem i vijenac mladog luka za Sarajevske cevape u Rogatici…B)

    :)