:) Aa Teva,sad znam sta je,to se ovdje zove “lichi”….:huh: “nalik” sto bi nasi rekli.To moji ukucani vole i jedu,a ja ne mogu ni da oprobam,ne svidja mi se vec miris.
PS.E bas neka si reko Irfanu da je i on bastovan….nek vidi kako je :)