Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Ispuni mi zelju,obraduj me,zelju da dodju.Obraduj moju nadu,koja je velika,kao moja muka srca koja place za tobom,kojeg ocima ne vidim,a dusom osjecam.Onako cetvrtkom,ili bolan bilo kojim drugim danom,samo da dodju jer su otisli izgleda predaleko,pa ne umiju sami da se vrate.Predaleko da moje oci to vise ne vide,ali srce mi jos kuca za njima,pusta zeljo da ih jednom dodirnem,babu,majku,brata,sestru,sina,kcerku,djecu moju dragu,koje vise nejmam.Fale mi,pa ti evo pisem,da mi ispunis zelju,da me babo zagrli,pa da mu pohitam u zagrljaj,osjetim jos jednom ocev stisak moga kratkog djetinstva,koje mi ode u toj zelji.Ispuni mi zelju jer ih volim,ali ih nema,pa rekoh ako bi mogao da mi vratis brata,koji nijeimao tene,pa da mu kupim jedne,one koje je on najvise volio,da odemo jos jednom na kahvu.A bolan ako je jos bos,onda mu je i zima,gladan je,pa ti zato i pisem,nebil ga pronasao,da mi ispunis zelju,meni ovako jadnom bez njega.Sestro…
      I tako godinama,jedno te isto slah,ali ne dodje odgovor nade,srece koja nesreca posta.Trazim mir u nemiru,trazim nacin da shvatim da se moram pomiriti sa tim,da su moje zelje velike,a tuga duga pruga kojom vise vozovi ne prolaze,kao otpravnik cekajuci voz koji nece doci.
      Cekam i cekacu,jer sam imao samo babu i brata.Nema mi niko drugi doci sem njih,pa eto pisem vam ako bi mi mogli ispuniti jednu zelju,ili ako ste ih usput vidjeli,recite him da dodju kuci,fale mi,ili ako bi ste mi mogli…Twin Peaks

    Viewing 1 post (of 1 total)
    • You must be logged in to reply to this topic.